Informace, termíny a přihlášení

Téma:

Fasádní systém DEKMETAL

Představení portfólia produktů DEKMETAL a jejich montážních postupů.

V rámci přednášek budou představeny všechny pohledové prvky DEKMETAL a jejich správná montáž a nejčastější chyby při montáži. Představíme také konstrukční řešení, detaily systému.

Dále jsou přednášky zaměřeny na novinky v sortimentu DEKMETAL a ve výrobním procesu. Tj. nová kazeta IDEAL a všechny její výhody a rozdíly proti stávajícímu řešení.

Naši kolegové vás po školení provedou celým výrobním areálem společnosti a představí vám postup výroby a jednotlivé strojní vybavení.

Po skončení akce se přemístíme do hotelu, kde bude čekat účastníky kulturní program a středověká „žranice“.

Program:

09:45 Příjezd
10:00 Prezentace I.
(technická část 1.)
11:30 Oběd
12:00 Prezentace II.
(technická část 2.)
13:30 Exkurze ve výrobě
(nové výrobní technologie)
14:30 Prezentace III.
(obchodní blok + dotazy)
15:00 Předváděcí akce profi nářadí Fein
16:00 Přesun do hotelu v Dětenicích a ubytování
18:30 Kulturní vystoupení včetně středověké žranice
22:00 Volná zábava

Náklady školení:
Náklady spojené se školením (přednáška, občerstvení, předváděcí akce) jsou hrazeny společností DEKMETAL. Náklady hrazené účastníkem jsou doprava do Dřísů, na hotel a zpět.

Datum Město Místo konání
17. 3. Dřísy DEKMETAL, Dřísy 286, 277 14 Dřísy Registrace ukončena